рус укр
Ми працюємо для Вас!

Автономне електроживлення у квартирі

Автономне електроживлення у квартирі

Щоб не залежати від централізованого електропостачання, багато власників квартир встановлюють спеціальні автономні системи. Деякі моделі побутового та промислового призначення можна побачити на спеціалізованих виставках енергетичного обладнання. Дуже важливо придбати та встановити мінімальний захист від перепадів напруги. Вона особливо актуальна в зимовий період, коли багато людей використовують автономні казани, вбудовані системи підігріву та іншу потужну техніку.

Вибираємо стандартне обладнання для захисту від перепадів напруги

Як правило, для захисту квартири знадобиться класичний стабілізатор релейного або електронного типу. Перший варіант вважається найбільш дешевим та економним. Єдиний недолік цієї системи – короткочасне згладжування стрибків напруги. Більш детальну інформацію про таку техніку ви можете отримати на найближчій виставці електроустаткування.

Електронні механізми популярні своєю сталістю. Саме ці прилади забезпечують на виході стабільну напругу. Техніка ефективно працює навіть у випадках, коли коливання на вході становить близько 10-25 В.

Якщо ви вирішили встановити автономну систему живлення своїми руками, дотримуйтесь наступного алгоритму:

На кожній фазі фіксується окремий стабілізатор.

Для додаткового захисту встановлюємо ДБЖ (джерело безперебійного живлення) потужністю не менше 3-4 кВт.

Для повної незалежності від централізованої мережі встановлюємо дизельний чи бензиновий генератор. Він живиться вся побутова техніка в квартирі, включаючи і деякі інженерні комунікації.

Пам'ятайте, що для захисту середньої квартири (площа від 80 до 150 кв. м) потрібно близько 3 стабілізаторів напруги потужністю від 2 до 5 кВт кожен. Один стабілізатор встановлюється на вході біля лічильника. Двоє інших розподіляються по всьому житлу (захист системи автономного опалення та побутової техніки).

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок