рус укр
Ми працюємо для Вас!

Все для дому

Якщо ви хочете придбати якісні приналежності для ванної кімнати (кошика для білизни, мильниці, йоржики і щітки для унітазу, тримачі для паперу та інші вироби), слід притримувати таких порад:Варто заздалегідь скласти список аксесуарів для виконання тих чи інших функцій.Відмовтеся ..
Сьогодні я б хотів би поговорити про таку незамінну річ - як пилосос для будинку. Пилосос - це наш головний помічник у боротьбі за чистоту в будинку. У нашому будинку вірою і правдою служить вже років вісім LG Turbo потужністю 1.5 кВт. Це звичайнісінький пилосос для сухого чищенн..
Негода часто стає причиною обриву ліній електропередач, через що велика кількість населених пунктів залишаються без електроенергії. Щоб будинок завжди радував яскравими вогнями ламп та затишним світлом телевізора допоможуть альтернативні джерела енергії для дому, серед різноманіт..
Одна з найнеприємніших і докучливих проблем житла - це вогкість. Навіть зроблений високоякісний ремонт приміщення не гарантує того, що пліснява та грибок не з'являться на стінах знову. Вогкість знову дасть про себе знати і Вам доведеться починати ремонт спочатку, хоча вирішити пр..
Існує думка, що якість будь-якої копії значно поступається цьому показнику, характерному для оригіналу. Щоб збільшити рівень естетичної привабливості будівельного матеріалу, багато виробників забувають саме про якість. Власне, у багатьох випадках підробка досить швидко втрачає вл..
Натяжні стелі – це лише на перший погляд тендітна система. Насправді вони дуже міцні, можуть прослужити вам понад 15 років. Крім того, це дуже практичне рішення, оскільки практично не вимагають особливого догляду.Як доглядати натяжні стеліЯк мити натяжні стеліДоглядати натяжну ст..
Щоб не залежати від централізованого електропостачання, багато власників квартир встановлюють спеціальні автономні системи. Деякі моделі побутового та промислового призначення можна побачити на спеціалізованих виставках енергетичного обладнання. Дуже важливо придбати та встановит..
З різних причин на стінах утворюються дефекти у вигляді тріщин. Для того, щоб усунути ці тріщини, використовують різні матеріали спеціально для закладання тріщин. Усунення тріщин у цегляній стінці Часто подібні дефекти з'являються в приміщеннях, де прибудовані цегляні стіни. Во..
Мішки з піском зазвичай використовуються для створення простого бар'єру від повеней у надзвичайних ситуаціях або під час лиха, коли не вистачає часу для створення чогось більш ефективного. Укладання мішків з піском правильно гарантує, що вони функціонуватимуть ефективно. Правильн..
Одне з найнебезпечніших лих, яке може статися в будинку пожежа. Мало хто замислюється про це, вважаючи, що в його господарстві все в порядку. Така впевненість це добре, але вона повинна мати під собою твердий грунт.Що потрібно зробити, як убезпечити будинок від пожежі — в першу ч..
Для встановлення паркану велике значення має монтаж стовпів і правильне відстань їх один від одного і встановлення обрешітки під металлопрофильный лист.Їх слід забетонувати в особливі підстави з бетону або встановити в бетонні склянки, для того, щоб стійки не піддавалися усадці. ..
Для нормального зберігання овочів в зимову пору неодмінною умовою є будівництво підвального приміщення, яке може розташовуватися як окремо, так і перебувати під будинком. Ми розповімо про те, як зробити льох в будинку.Спочатку необхідно визначитися з його глибиною. У більшості ви..
Без арматури було б неможливо навіть уявити сучасний металопрокат. Без якісної арматури миттю «осиротіло» будівництво будинків, машинобудування, трубопровід і мистецтво. Тому виготовлення цих металевих «заготовок» вважається одним з найважливіших напрямків металопрокату нашого ча..
Що ж таке сухі будівельні суміші? Простіше кажучи, суха будівельна суміш — це упакований (розфасований) у будь-яку тару, багатокомпонентний сухий порошок, який при розбавленні водою перетворюється в пластичний розчин різного функціонального будівельного призначення.Сьогодні спроб..
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок