Керамзит в мішках фракція 5-20
Хiт
Відкласти
Порівняти
Характеристики
Вес — 18
Тип — Керамзітовий гравiй
Упаковка — Мiшок
Форма поставки материала — Фасована
Фракция, мм — 10-20
150 грн./міш.
У наявності
Являє собою легкий пористий матеріал пористого будови у вигляді гравію, рідше у вигляді щебеню, одержуваний при випаленні легкоплавких глинистих порід. Якість характеризується розміром його зерен, об'ємною вагою і міцністю. Залежно від розміру зерен його ділять на наступні фракції: 5 – 10, 10 – 20 і 20 – 40 мм, зерна менше 5 мм відносять до керамзитового піску. В залежності від об'ємної насипної ваги ділять на марки від 150 до 800. Водопоглинання 8-20%.
Застосовують як пористого заповнювача для легкого бетону, а також в якості теплоізоляційного матеріалу в вигляді засипки. Часто зустрічається використання в ландшафтних роботах, при пристрої дренажу. Морозостійкий, чудово утримує тепло, не горючий, дуже легкий, не руйнується від вологи, йому не страшні хімічно агресивні середовища і перепади температур.
Виготовляється з різних порід глини, які легко піддаються плавці і спучуються при високих температурах. В процесі виробництва глиняні породи нагрівають протягом 20-45 хвилин до температури 1000 градусів, обпалюють. Саме так виходить досить легкий будівельний матеріал з відмінною пористою структурою.
Якість залежить від розміру зерен, їх ваги, обсягу і міцності. При цьому головною особливістю є його екологічність. Особливо це якість буде оцінене людьми, які воліють натуральні матеріали. Додатково до цього він володіє прекрасними звукоізоляційними властивостями. У будівництві цінується за те, що абсолютно не піддається горінню, гниття, негативному впливу навколишнього середовища, також він не тоне. Його використовують як утеплювач при будівництві підлог, покрівлі, стін. На сьогоднішній день не має альтернатив у своєму застосуванні.
Використовують у будівництві при зведенні будівель і їх реконструкції. Однак застосовують не тільки в цій сфері, а ще часто садівники використовують при вирощуванні різних культур для нормального росту рослин і підвищення врожайності. Для використання в будівництві, садівництві або для інших цілей можливо придбати там же, де і садовий інвентар. Повітряний і водний баланс Під плодово-ягідними культурами такими, як яблуні, груші, смородина, використовують для пристрою дренажу. Вносять його безпосередньо при посадці, насипаючи на дно посадкової ями, глибину якої вибирають залежно від різновиду культури. Товщину шару вибирають від розмірів самого саджанця дерева або чагарника. Потім на нього насипають підготовлений грунт, ставлять рослину і засипають грунтом до кореневої шийки. Завдяки підкладці вода не буде застоюватися в прикореневій зоні. Адже більшості плодово-ягідних рослин для нормального розвитку і росту необхідне вміст у ґрунті — 15% повітря і 35% води. При надлишку води, врожайність буде нижчою, а дерево і зовсім може захворіти. Зазначений вид дренажу – пошарове. Другий спосіб – змішування з грунтом і потім засипання саджанця. Будь дренаж також дозволить запобігти появі на ґрунті грибка і цвілі. Такий шар утеплювача кореневу систему і створить для неї необхідний мікроклімат. Завдяки прошарку гризуни та інші шкідники не зіпсують коріння, оскільки для них доступ буде обмежений, а внесений у грунт матеріал поліпшить повітрообмін для коренів дерев і чагарників. Мульчування ґрунту При використанні керамзиту дренажу його розмір не грає роль. А ось для мульчування краще використовувати дрібнозернистий матеріал. При такому варіанті мульчування грунт буде краще зберігати вологу, що дасть можливість скоротити кількість поливів і охоронить від появи цвілі на її поверхні. Декоративний матеріал дуже практичний, використовують також у ландшафтному дизайні для прикраси саду, при оформленні квіткових клумб, при декоруванні різного роду садових доріжок. Зараз виробники спеціально для застосування в дизайні саду випускають різнобарвний матеріал.
Вес — 18
Тип — Керамзітовий гравiй
Упаковка — Мiшок
Форма поставки материала — Фасована
Фракция, мм — 10-20