рус укр
Ми працюємо для Вас!

Технологія виготовлення арматури

Технологія виготовлення арматури

Без арматури було б неможливо навіть уявити сучасний металопрокат. Без якісної арматури миттю «осиротіло» будівництво будинків, машинобудування, трубопровід і мистецтво. Тому виготовлення цих металевих «заготовок» вважається одним з найважливіших напрямків металопрокату нашого часу. «На одну полицю з ним можна поставити хіба що листовий прокат і трубопрокат.

Така масова популярність різних виробів з арматури пояснюється легко: останнім часом новобудови ростуть, як гриби, а саме будівельники вважаються головними покупцями цього металевого товару. Це – головна складова при каркасних роботах.

Технологія виготовлення арматури нескладна. Весь процес складається з шести етапів. Перший – це прийом і подальша транспортування сталі, яка пізніше піде на арматуру. Другий: правка сталі. Третій – її ретельна чистка. Четвертий: нарізка стрижнів. П'ятий: згинання цих стрижнів. І нарешті, шостий, заключний: зварювання сіток (якщо виникає потреба) і зварювання арматурних каркасів.

Якщо підприємство досить велике, технологія виготовлення арматури на нього проста: все повністю автоматизовано. А ось дрібні виробники найчастіше роблять все в ручному режимі. І навіть якщо при цьому сортамент арматури буде однаковим у різних підприємств, ціна виробів може серйозно відрізнятися. Виною всьому – різні трудо витрати.

Але давайте трохи детальніше про самому виробництві. Всі процеси відбуваються в цеху з виробництва арматури. Сюди на самохідних возах подається сталь. Кран перевозить це «сировина» в потрібні ділянки цеху, де проходять такі етапи: сталь правиться, нарізається і зварюється на спеціальних верстатах.

Найчастіше в таких цехах розміщені дві лінії – виготовлення арматурних виробів із сталі, яка поставляється в бухтах, а також виготовлення виробів з більш «компактної» стали — прутковой. Коли ж всі вироби вже готові, їх відвантажують на зберігання на створені для цього стелажі.

А щоб на виробництво не закрадывался шлюб, створені спеціальні вимоги до товщині і довжині кожного арматурного стрижня. Хоча, звичайно, всі вони не повинні бути виконані «під копірку, адже існують різні види і марки арматури, які відрізняються з-за властивостей кожного продукту.

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок