рус укр
Ми працюємо для Вас!

Види піску

Види піску

Річковий пісок

Річковий пісок — це будівельний пісок, добутий з русла річок, відрізняється високим ступенем очищення і відсутністю сторонніх включень, глинистих домішок і камінчиків.

Кар'єрний митий пісок

Кар'єрний митий пісок — це пісок, добутий в кар'єрі шляхом промивання великою кількістю води, в результаті чого з нього вимивається глина і пилоподібні частинки.

Гірський пісок кар'єрний

Кар'єрний гірський пісок — це природний матеріал, що добувається відкритим способом в кар'єрах. Даний пісок має досить високий вміст глини, пилу та інших домішок. Хоча гірський пісок кар'єрний, що видобувається на деяких родовищах, відрізняється високими технічними характеристиками, що наближає його за споживчими властивостями до такого виду як кар'єрний будівельний пісок митий.

Кар'єрний сіяний пісок

Кар'єрний сіяний пісок — це видобутий в кар'єрі просіяний пісок, очищений від каменів і великих фракцій. Кар'єрний сіяний пісок широко застосовується при виробництві розчину для кладки, штукатурних і фундаментних робіт.

Будівельний пісок

Згідно ГОСТ 8736-93 будівельний пісок — це неорганічний сипкий матеріал з крупністю зерен до 5 мм, що утворився в результаті природного руйнування скельних гірських порід і одержуваний при розробці піщаних і піщано-гравійних родовищ без використання або з використанням спеціального збагачувального обладнання.

Застосування

Широко використовується у складі будівельних матеріалів, для намивання ділянок під будівництво, для піскоструминної обробки, при зведенні доріг, насипів, у житловому будівництві для зворотної засипки, при благоустрій дворових територій, при виробництві розчину для кладки, штукатурних і фундаментних робіт, використовується для бетонного виробництва, в дорожньому будівництві. При виробництві залізобетонних виробів, бетону високих марок міцності, а також при виробництві тротуарної плитки, бордюрів, колодязних кілець використовують грубозернистий пісок (Мк 2,2 — 2,5). Дрібний будівельний пісок використовується для приготування покривних розчинів. Будівельний пісок річковий досить широко застосовується в різних декоративних (змішують з різними барвниками для отримання спеціальних структурних покриттів) і оздоблювальних роботах готового приміщення. Будівельний річковий пісок виступає компонентом асфальтобетонних сумішей, які використовуються в будівництві та укладанні доріг (в тому числі і для будівництва аеродромів).

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок