рус укр
Ми працюємо для Вас!

Як правильно закласти тріщину в стіні

Як правильно закласти тріщину в стіні

З різних причин на стінах утворюються дефекти у вигляді тріщин. Для того, щоб усунути ці тріщини, використовують різні матеріали спеціально для закладання тріщин. Усунення тріщин у цегляній стінці Часто подібні дефекти з'являються в приміщеннях, де прибудовані цегляні стіни. Вони прилаштовуються не так на окремий фундамент і його закладка має меншу глибину. У таких умовах фундамент може просісти і наслідком цього є усунення по відношенню до головної (основної) стіни. Таким чином, утворюється тріщина, яка неодмінно виникатиме, якщо ви не дотримуватиметеся простих правил будівництва прибудов до основних стін будинку. Але тріщина у стінах можуть утворитися і з інших причин. Щоб дізнатися про причину та усунути її, вам необхідно провести аналіз ступеня викривлення цегляної кладки. Слід розуміти, що якщо ви заробите тріщину в стіні цементним розчином, це всього лише тимчасова міра і практично неефективна.

Как правильно заделать трещину в стене

Якщо на стінах утворилися локальні тріщини, то рекомендується зробити заміну цих дефектних ділянок, не розбираючи стінку. Якщо такі тріщини утворилися під опорами перекриття прибудови, то й у цьому випадку не потрібно розбивати стіну. Можна зробити часткову заміну кладок під опорами, тобто. підвести під перекриття непостійні (тимчасові) опорні кріплення. Якщо утворилося багато тріщин, які з'єднані один з одним, то розшаровуючи цегляну кладку, може виникнути необхідність перекладки стіни. Для цього вам необхідно розібрати і переглянути фундамент, і при необхідності підсилити його або прокласти новий, після чого звести стіну. Усунення тріщин у бетонній стіні Якими б довговічними не були бетонні стіни, згодом все одно в них утворюються тріщини. Вони не несуть ніякого впливу на міцність стін, але неабияк псують зовнішній вигляд конструкції. Існує кілька способів, за допомогою яких ви легко можете закласти тріщини у бетонній стіні. Простий і нескладний спосіб - закласти тріщини за допомогою клею ПВА і цементного розчину. Його застосовують таким чином: Якщо тріщина невеликих розмірів, необхідно просто трохи розширити її, щоб вам було зручно наносити клей всередину. Приготувати цементний розчин. У приготовлену тріщину та на стінки нанести шар клею ПВА. Тріщину потрібно заповнити цементним розчином, зайве зняти шпателем та вирівняти врівень зі стіною. Якщо тріщина або вибоїна утворилася на кромці (краю) стіни, слід застосувати дошку, яку потрібно закріпити або утримувати з іншого боку до повного затвердіння розчину, щоб розчин не випав.

Как правильно заделать трещину в стене

При усуненні великих тріщин застосовують сучасні та зручніші способи, наприклад, з допомогою ін'єкційних смол. Такі матеріали характеризують підвищеною міцністю. Подібний спосіб застосовують таким чином: Тріщину з прилеглою до неї поверхнею очищають від залишків бетону та штукатурки, які відшарувалися. Тріщину потрібно заповнити шпаклівкою та встановити ін'ектор, відстані між тріщиною та ін'ектором має бути 10 сантиметром (залежно від розміру тріщини). Після того, як ваш розчин схопиться, вводите смоли, доки ці смоли не з'являться вам в інших сусідніх ін'єкторах. Цю операцію слід виконувати по всій довжині тріщини. Якщо тріщина знаходиться вертикально на стінці, усунення такої тріщини потрібно проводити, заповнюючи її розчином знизу вгору. Насамперед, виконуючи подібні операції з ін'єкційними смолами, вам необхідно потурбуватися про захисні засоби. Необхідно використовувати рукавички та окуляри, щоб не допустити потрапляння розчином на шкіру чи слизову оболонку.

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок