Профіль CW-100 (0,45 мм) (3м,4м) Україна
Відкласти
Порівняти
Характеристики
Материал — Сталь
Покрытие — Оцинкованное
Состояние — Новое
32 грн.
У наявності
Види і особливості монтажу профілів для гіпсокартону.
Профілі для гіпсокартону необхідно підбирати залежно від виду робіт, які чекають.
Для монтажу стін та перегородок застосовується спеціальний стієчний профіль. Він монтується в парі з направляючим профілем відповідного розміру. Направляючий профіль, крім того, використовується для влаштування перемичок, що підвищує міцність каркасу. Особливо наявність перемичок актуально при значній площі монтованою поверхні. Слід пам'ятати, що додаткові стійки і горизонтальні перемички необхідні по периметру ніш і віконних і дверних прорізів.
Для обробки стелі застосовують спеціальний стельовий профіль під гіпсокартон. Він може застосовуватися не тільки для виготовлення каркаса навісних конструкцій, але і облицювання стін. Краю полиць такого профілю заломлені всередину. Також для монтажу стель і облицювання стін необхідний направляючий стельовий профіль.
Зовнішні кути поверхонь, облицьованих гіпсокартоном, або виконані з цього матеріалу необхідно захищати перфорованими кутовими профілями. Вони не тільки допомагають досягти ідеально прямого кута, але і захищають поверхню від відколів.
При установці підвісних стель з гіпсокартону застосовуються однорівневий і дворівневий з'єднувачі.
Для прикріплення стельових профілів для гіпсокартону до несучих конструкцій служать спеціальні підвіси, з яких основний - підвіс прямий.
З'єднуються профілі під гіпсокартон саморізами, а також спеціальними кліщами для того, що скріпляє профілів (скреппрофилем).
Материал — Сталь
Покрытие — Оцинкованное
Состояние — Новое