Профіль СD-48 (0,45 мм) (3м) Україна
Відкласти
Порівняти
Характеристики
Вид профиля — Стоечный
Материал — Сталь
Покрытие — Оцинкованное
Состояние — Новое
22 грн.
У наявності
Профіль для гіпсокартону відрізняється за формою, ступенем жорсткості, сфери використання. Різноманітність видів напрямних дозволяє знайти гіпсокартонних плит широке практичне застосування. За допомогою сучасних профілів можливе створення вертикальних і горизонтальних конструкцій, фігурних арок і перегородок, витончених підвісних стель і багато чого іншого. Оцинкована сталь, з якої вони виготовляються, стійка до негативних впливів зовнішнього середовища і забезпечує необхідну надійність і довговічність кріплення конструкції.
Стієчний профіль для гіпсокартону використовується в якості вертикальних стійок каркаса, службовця для кріплення перегородок і облицювань. Направляючий профіль монтується разом з стоєчним в якості направляючого елемента, також застосовується для пристрою перемичок в несучому підставі. Стельовий профіль призначений для створення каркаса під навісні стелі і облицювання. Як і стієчний, зазвичай використовується разом з направляючим елементом.
Доступність і практичність матеріалів, а також простота монтажу, сприяють повсюдному використанню гіпсокартонних конструкцій при облаштуванні житла, оформленні офісних приміщень і створення сучасних інтер'єрів. Технологія використання профілю гіпсокартонного зовсім не складна. Монтується каркас з профілю за допомогою різних кріпильних елементів, потім до готової конструкції прикручуються гіпсокартонні листи. При монтажі каркаса з профілю застосовується додаткова фурнітура – подовжувачі/з'єднувачі профілів, підвіси. Профіль гіпсокартонний сьогодні можна зустріти практично в будь-якому сучасному будинку – будь то житловий, громадський чи виробничий будинок.
Технологія виготовлення профілю гіпсокартонного
В якості матеріалу для виготовлення профілів застосовується оцинкована листова сталь, якій надається необхідна форма на спеціальному прокатному стані. Холодна прокатка надає профілю високу жорсткість, міцність, здатність витримати велике навантаження. Але при цьому профіль для гіпсокартону досить легкий, що дозволяє без праці його переміщати і монтувати. Оцинкування металу надає профілю високі антикорозійні властивості, що забезпечує його довговічність експлуатації.
Типи і характеристики профілю гіпсокартонного
Профіль гіпсокартонний підрозділяється на:
1. Основний несучий (CW, CD).
2. Направляючий (UD, UW).
Основний профіль здатний витримати серйозні механічні навантаження, використовується в якості несучого елемента для гіпсокартонних плит.
Направляючі профілю не покликані нести великі навантаження. Використовуються для зв'язки несучих профілів і надання форми гіпсокартонних конструкцій.
• Профіль CD використовується для створення основного каркаса підвісних стель, облицювальних робіт.
• Профіль UD використовують в якості направляючого профілю CD, для додання форми підвісної стелі.
• Профіль CW застосовують при будівництві вертикальних перегородок, вирівнювання стін. У задній стінці даного профілю через певну відстань розміщуються Н-образні отвори. Такі отвори дозволяють без зайвих утруднень провести за стіною (в перегородці) необхідні комунікації (телефонний, комп'ютерну мережу, водопровід, сигналізацію, електропроводку).
• Профіль UW використовують як направляючий для CW-профілю, облицювальних робіт.
Наша компанія також виробляє спеціальні профілі CD для криволінійних конструкцій. Дана різновид профілю гіпсокартонного відрізняється від стандартної опуклою або увігнутою формою.
Підбір профілю гіпсокартонного
Щоб вірно вибрати необхідну різновид профілю, потрібно знати тип застосовуваного гіпсокартону, його характеристики вогнестійкості, вологостійкості і товщину. Виходячи з перерахованих вище якостей, гіпсокартон буде володіти різною масою. Отже, на конструкцію буде надаватися різне навантаження. На вибір профілю впливають також і конструктивні особливості каркаса, в першу чергу, його висота, застосовуються оздоблювальні матеріали. Наприклад, керамічна плитка, часто застосовувана в санітарних вузлах і на кухнях, значно ускладнює всю конструкцію, тому її застосування потребує профілів, розрахованих на велике навантаження.
Вид профиля — Стоечный
Материал — Сталь
Покрытие — Оцинкованное
Состояние — Новое