рус укр
Ми працюємо для Вас!

Ремонт і будівництво

Ремонт та будівництво – це речі, які нерозривно пов'язані з приготуванням цементного розчину. Якщо використовуються якісні і дорогі матеріали, необхідно заздалегідь зробити точний їх розрахунок. Для досвідчених будівельників це не становить великих труднощів, а ось новачки не зав..
Де застосовуєтьсяЦементний розчин застосовується переважно при проведенні штукатурних та кладочних робіт. Приклад застосування:А також при виготовленні цементних стяжок підлоги. Приклад застосування:Багато хто часто плутає розчин з бетоном, хоч і є одна, дуже велика відмінність -..
Ваш будинок, ймовірно, ваш найцінніший актив, але для підтримки його ринкової вартості, ви потребуєте безперервного вдосконалення будинку. Одним із найбільш суттєвих проектів, на який ви можете піти, щоб збільшити цінність вашого будинку, стає встановлення пластикових вікон.Домов..
Суворий клімат накладає свої критерії на інженерні конструкції наших квартир. Так, нікому і на думку не спаде збудувати будинок без системи опалення або хоча б пічки. У цьому відношенні, обігрів кімнати можна здійснити не тільки вже звичними радіаторами та електричними обігрівача..
Марка або клас - це головний показник якості бетонної суміші, на який зазвичай акцентується увага при покупці бетону. Інші показники, такі як: морозостійкість, рухливість, воднонепроникність — у цій ситуації відходять другого план. Спочатку все ж таки — вибір за маркою чи класом...
Нескладні підрахунки показали нам, що замовити готовий цементний розчин для фундаменту в міксерах ненабагато дорожче, ніж робити розчин самим, і з урахуванням технологічного процесу, розчин куплений на бетонному заводі напевно буде набагато якісніше. Тому ми замовили на найближчо..
У цій статті я хотів би розповісти про основні властивості і характеристики бетону, його укладання, терміни схоплювання та інші споживчі якості цього незамінного в будівництві матеріалу. Мені не хотілося б молоти воду в ступі і цитувати тут енциклопедичні дані про бетон, які Ви м..
 Щебінь – це подрібнені гірські породи, які застосовуються при виробництві бетону та будівництві доріг. Для різних цілей застосовуються різні види матеріалів. Фракція щебеню також відрізняється. Модуль крупності варіюється в діапазоні від 5 до 150 мм.За вагою прийнято відріз..
З різних причин на стінах утворюються дефекти у вигляді тріщин. Для того, щоб усунути ці тріщини, використовують різні матеріали спеціально для закладання тріщин. Усунення тріщин у цегляній стінці Часто подібні дефекти з'являються в приміщеннях, де прибудовані цегляні стіни. Во..
Дитяча кімната для дитини одночасно є і спальнею, і ігровою, і творчою майстернею, і робочим кабінетом. І від грамотної організації освітлення в такий багатофункціональної зоні залежить загальне самопочуття малюка, його психологічний настрій і стан нервової системи. Так, в денний..
Створення підвісної стелі неможливо без зведення каркасної конструкції, яка забезпечує фіксацію в потрібному положенні листів стельового гіпсокартону.Як правило, при зведенні каркаса використовують конструкції двох видів - металевий з оцинкованим покриттям і дерев'яний.Останній в..
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок