рус укр
Ми працюємо для Вас!

Ремонт і будівництво

Керамзит — легкий пористий будівельний матеріал, що отримується шляхом випалення легкоплавкої глини. Має форму овальних гранул. Проводиться також у вигляді піску — керамзитовий пісок.В залежності від режиму обробки глини можна отримати керамзит різної насипної щільності (об'ємним..
Марка або клас - це головний показник якості бетонної суміші, на який зазвичай акцентується увага при покупці бетону. Інші показники, такі як: морозостійкість, рухливість, воднонепроникність — у цій ситуації відходять другого план. Спочатку все ж таки — вибір за маркою чи класом...
Нескладні підрахунки показали нам, що замовити готовий цементний розчин для фундаменту в міксерах ненабагато дорожче, ніж робити розчин самим, і з урахуванням технологічного процесу, розчин куплений на бетонному заводі напевно буде набагато якісніше. Тому ми замовили на найближчо..
Ремонт та будівництво – це речі, які нерозривно пов'язані з приготуванням цементного розчину. Якщо використовуються якісні і дорогі матеріали, необхідно заздалегідь зробити точний їх розрахунок. Для досвідчених будівельників це не становить великих труднощів, а ось новачки не зав..
Де застосовуєтьсяЦементний розчин застосовується переважно при проведенні штукатурних та кладочних робіт. Приклад застосування:А також при виготовленні цементних стяжок підлоги. Приклад застосування:Багато хто часто плутає розчин з бетоном, хоч і є одна, дуже велика відмінність -..
У цій статті я хотів би розповісти про основні властивості і характеристики бетону, його укладання, терміни схоплювання та інші споживчі якості цього незамінного в будівництві матеріалу. Мені не хотілося б молоти воду в ступі і цитувати тут енциклопедичні дані про бетон, які Ви м..
Ваш будинок, ймовірно, ваш найцінніший актив, але для підтримки його ринкової вартості, ви потребуєте безперервного вдосконалення будинку. Одним із найбільш суттєвих проектів, на який ви можете піти, щоб збільшити цінність вашого будинку, стає встановлення пластикових вікон.Домов..
З різних причин на стінах утворюються дефекти у вигляді тріщин. Для того, щоб усунути ці тріщини, використовують різні матеріали спеціально для закладання тріщин. Усунення тріщин у цегляній стінці Часто подібні дефекти з'являються в приміщеннях, де прибудовані цегляні стіни. Во..
Розчини бувають двох видів — кладочні, штукатурні, причому вони істотно розрізняються. Розчин складається з в'яжучого матеріалу (вапно, цемент), і заповнювач (пісок). Він не повинен містити зредных домішок (глина, трава, коріння і т. д. ). Для підвищення міцності і легкоукладальн..
Суворий клімат накладає свої критерії на інженерні конструкції наших квартир. Так, нікому і на думку не спаде збудувати будинок без системи опалення або хоча б пічки. У цьому відношенні, обігрів кімнати можна здійснити не тільки вже звичними радіаторами та електричними обігрівача..
 Щебінь – це подрібнені гірські породи, які застосовуються при виробництві бетону та будівництві доріг. Для різних цілей застосовуються різні види матеріалів. Фракція щебеню також відрізняється. Модуль крупності варіюється в діапазоні від 5 до 150 мм.За вагою прийнято відріз..
У зв'язку з регулярним підвищенням вартості енергоносії тема енергозбереження стає не тільки даниною моді, але і актуальним рішенням в сенсі мінімізації комунальних платежів. Одним із шляхів зниження сум у платіжках за опалення в будинках з централізованим теплопостачанням, і за ..
Монтаж електропроводки в квартирі – складний процес, пов'язаний з частковим або повним прокладанням електричного кабелю. Для цього необхідно мати певні знання, щоб зробити план і розрахувати кількість проводки і т. д. все це неможливо здійснити без попередньої підготовки і спеціа..
Можна назвати досить багато варіантів обробки стелі. Одним з них є фарбування. Але матеріал в даному випадку підійде далеко не будь. Краще всього використовувати водоемульсійну фарбу. При її застосуванні можна отримати рівну і однорідну поверхню. Але необхідний особливий підхід.Д..
Річковий пісокРічковий пісок — це будівельний пісок, добутий з русла річок, відрізняється високим ступенем очищення і відсутністю сторонніх включень, глинистих домішок і камінчиків. Кар'єрний митий пісокКар'єрний митий пісок — це пісок, добутий в кар'єрі шляхом промивання великою..
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок